Сходові огородження: поручні

У кожному будинку є сходи, будь то сучасний заміський будинок або новобудова. А там де є сходи, обов’язково є сходові огородження, які включають в себе поручні, поручні, балясини. Всі ці елементи є надійними і міцними деталями сходової конструкції.
Для чого потрібні сходові огорожі? Звичайно для забезпечення безпеки, крім того, вони повинні бути ергономічні і повинні обов’язково поєднуватися із загальним інтер’єром будинку або квартири. Оскільки саме на поручні йде максимальна навантаження, вони повинні бути виконані з міцного матеріалу (дерево, метал).

Сам процес виготовлення перил – це процес, який вимагає використання найміцніших матеріалів, ідеальними матеріалами для створення перил є міцні породи дерева, граніт, нержавіюча, а також сучасні матеріали, виконані за новітніми технологіями. Дуже часто, поручні і поручні прикрашаються різними декоративними елементами, використовується різьблення або гравіювання, і навіть ковка.
Для того щоб перила могли витримувати будь-яке навантаження, вони спираються на балясини. Балясини, також як і перила, і поручні можуть бути виконані з будь-якого матеріалу, і вони теж прикрашаються різними елементами декору.
На сьогоднішній день, вишукані і красиві сходові огорожі – це уособлення в дизайні інтер’єру самих різноманітних стилів і напрямків, від античної класики, до сучасних стилів модерн і хай-тек.
Дуже стильно й органічно виглядають сходові огородження, виконані з нержавіючої сталі. Вони дуже цікавої форми, а їх простота виконання зможе доповнити будь-який інтер’єр. Декоративні огорожі з нержавіючої сталі відмінно гармоніюють зі стилем хай- тек, в якому головними елементами є чіткість ліній, практичність і міцність. Якщо Ви збираєтеся встановити у своєму будинку кручені сходи, ту краще, ніж сходи, виконана з нержавійки Вам не знайти. Огородження з нержавійки зможуть стати справжньою окрасою, як вдома виконаного в сучасному стилі, так і в готичному.
На сьогоднішній день, сходові поручні можуть бути виготовлені самої різної форми, при їх створенні немає ніяких чітких правил і норм, головна вимога, яка пред’являється до поручнів і поручнів – виготовлення з встановленим діаметром. Якщо розмір діаметра буде правильно дотриманий, то такі поручні або поручні буде зручно обхопити рукою.