Пристінні поручні з нержавійки

Обов’язковим елементом широкої сходи є пристінні поручні, будучи додатковою опорою при підйомі та спуску другого ряду людського потоку. Це не данина моді, а елементарні вимоги безпеки для житлових і громадських будівель.

Для пристрою пристінних опор використовуються звичайні перила з нержавійки, закріплені на стіні за допомогою спеціальних кронштейнів. При всій удаваній легкості, конструкція досить міцна і розраховується з урахуванням передбачуваної навантаження 100кг на погонний метр поручня.

Часто подібні пристінні поручні встановлюються на сходових маршах запасних (або евакуаційних) сходів і в якості додаткової опори на дуже крутих гвинтових сходах.

У нашій компанії ви можете замовити виготовлення поручнів з нержавійки для будь-якого з цих варіантів. По вашому індивідуальним проектом нами можуть бути встановлені додаткові поручні з нержавіючої сталі не з настінним кріпленням на кронштейнах, а з додатковими вертикальними стійками. Але такий варіант прийнятний тільки в тому випадку, якщо ширина сходів для проходу перевищує допустимі межі.