Перила з вертикальними стійками з поздовжнім ригелем

Витончені перила з нержавійки, що спираються на стійки – це найпоширеніший вид огорож, підходить і для житлових, офісних та громадських будівель. Круглий профіль поручня ідеально гладкий виконується в оптимально зручному для спирання та ковзання руки діаметрі 51 мм.

Міцні 38 міліметрові стійки огорожі для сходів зазвичай встановлюються через 2-3 ступені, що відповідає нормативам за оптимальною навантаженні на перила для сходів.

Один або два ригелі діаметром 12-16 мм захищають простір між стійками безпосередньо на утішних маршах і на міжповерхових площадках.

Кінцева секція сходового огородження з нержавійки виглядає особливо оригінально, якщо перила плавним скругленням переходять у стійку. Але не менш елегантно виглядають і перила з нержавійки, виступаючі над стійкою з заокругленим елементом, закритим заглушкою.

За таким же принципом встановлюються огорожі з нержавійки для оглядових майданчиків, басейнів та вхідної групи громадських будівель.

Завдяки вільному простору між стійками, заповненому лише тонким ригелем, перила та огородження в такому варіанті виконання здаються легкими, витонченими і в той же час суворими.