Перила і нержавіючі огородження в Харкові

Сучасна архітектура будівель диктує свої вимоги і до їх внутрішнього оснащення. Замість великовагових сходів з незграбними балясинами у громадських та офісних будівлях все частіше можна побачити полегшені конструкції. Для їх виготовлення використовуються нержавіюча сталь, алюміній, екрани з пластика і загартованого скла.

Ви можете побачити такі перила і в Харкові, які вже встановлені в громадських будівлях і торгових центрах. Ви хочете, щоб вхід у ваш офіс захищали такі ж перила та огородження? Дзвоніть нам і майстри з нашої компанії швидко виготовлять і змонтують на місці перила з міцної сталі.

Елегантні і немов повітряні нержавіючі огородження в Харкові можуть стати окрасою і будь-якого приватного будинку. Ми працюємо і за індивідуальними проектами або ескізами замовника. Наші фахівці завжди підкажуть вам найбільш підходяще дизайнерське рішення.

Метод аргонно-дугового зварювання, який використовується при виготовленні і монтажі конструкцій зовсім безпечний і всі роботи можуть проводитися у вже експлуатується будівлі. Терміни монтажу також мінімальні, тому незручності для відвідувачів або мешканців будинку будуть мінімальні.