Ковані забори, ковані огорожі Київ

Ковані забори з кованими воротами та хвіртками, а також ковані огорожі – все це становить єдину систему захисту території будинку, саду або парку. Ковані забори та ковані огорожі – це прекрасне поєднання стилю, елегантності і гармонійності. Ковані забори та ковані огорожі можуть чудово поєднуватися з будь-якими будівельними та оздоблювальними матеріалами: бетоном, цеглою, каменем штучним і натуральним. Ковані забори та ковані огорожі являють собою частину архітектури, все ж повинні свою основну функцію – захищати від можливих зазіхань, тому міцність і довговічність кованих огорож та кованих огорож – основні їх переваги.
Для виготовлення кованих огорож та кованих огорож застосовують готові штамповані, литі і точені елементи, карбування, гравірування, а також елементи виготовлені методом лазерної та плазмової різки, а також вставки з кольорових металів, все це надають кованим парканів і кованим огородженням особливу естетичність і витриманість стилю.
Оскільки ковані огорожі та ковані огорожі є зовнішніми елементами екстер’єру території, тому особлива увага приділяється якості покриття. Місця зварних з’єднань елементів художньої ковки в кованих парканах і кованих огорожах обробляється методом холодного цинкування, потім грунтується і забарвлюється спеціальними емалями. Ковані забори та ковані огорожі встановлюються на п’єдестал-фундамент, який може мати висоту від 20 см до 1 м.