Витончені нержавіючі огорожі та перила м. Київ – стиль і сучасність

Масивні кам’яні балюстради, важкі чавунні решітки, різьблені дубові панелі – все це дуже і красиво і доречно в будівлях, які відповідали своїй історичній епосі і існуючим тоді архітектурним стилям. Але для сучасних споруд зі скла і бетону такі деталі явно важкуваті для сприйняття. Витончені нержавіючі огорожі м. Київ, які пропонує до установки наша компанія виконуються в стилі, що відповідає саме сучасності.

Навіть сталь не здається важкою в цих блискучих і немов ширяють над ступенями ажурних конструкціях. Але, тим не менш, сталева конструкція міцна і надійна для того, щоб забезпечити безпеку при пересуваннях по сходах.

У нашій компанії можна замовити перила з нержавійки в Києві бажаним терміном виготовлення і монтажу на об’єкті. Огороджувальні елементи за вашим бажанням можуть бути виконані за зразками, вже наявними в готових проектних рішеннях або за спеціально розробленим новим зразком.

Легкі, але міцні екрани з триплексу, тонкі ригелі, додаткові стійки, вставки з ПВХ – це лише частина матеріалів, які відмінно поєднуються у візуальному сприйнятті з нержавійкою. Фантазуйте, а ми виступимо в ролі виконавців цих фантастичних проектів.