Поручні для інвалідів та огорожі для пандусів

З 2009 року в будівельні норми і правила були внесені доповнення про обов’язкове пристрої конструкцій і пристосувань для забезпечення зручності проживання і пересування інвалідів. Такі конструктивні елементи, як перила для інвалідів, опорні поручні в санвузлах і спальних реабілітаційних центрах, перила та огородження пандусів виготовляються строго за вимогами ГОСТ Р 51261-99.

В українських установах і житлових будинках пристосування, що допомагають пересуватися в інвалідних візках, поки ще встановлені не повсюдно, але вже почали з’являтися. З тих конструкцій. У більшості громадських та лікувальних закладах вже можна побачити відзначити додаткові сходові настінні поручні, огорожі для в’їзних пандусів.

З усіх конструкцій, які можуть бути використані при установці таких спеціальних огороджень нержавіючі перила на кронштейнах або стійках самий зручний і безпечний варіант.

Про круглий поручень з ідеально відшліфованою стали неможливо поранитися. Всі кінцеві елементи виконуються з заокругленнями і закриваються декоративними безпечними заглушками.

За індивідуальними розмірами у нас ви може замовити та опорні поручні та стійки, встановлювані в санвузлах або інших місцях, де може знадобитися їхня допомога.