Нержавіючі огорожі та перила в Миколаєві

Перша умова, яке дотримується при проектуванні сходів – це забезпечення безпеки для людей. Важливо, Крім зручних і міцних ступенів цю ж функцію виконують надійні поручні і огорожі, встановлюються уздовж сходових маршів і на майданчиках.

Наша компанія встановлює нержавіючі огородження в Миколаєві і будь-яких оточують місто населених пунктах. Зателефонуйте нам і ми допоможемо вибрати підходящий для вашого об’єкта проект.

У вас вже є свої пропозиції щодо реалізації свого оригінального проекту? Звертайтесь і ми з задоволенням виготовимо і змонтуємо перила в Миколаєві саме по вашому ескізу. У якості декоративних елементів у конструкцію можуть бути додані загартоване скло, пластик, дерево в будь-яких поєднаннях. Міцність і надійність огороджень при цьому не постраждає.

При виготовленні конструкцій в нашій компанії використовується метод зварних з’єднань. За рахунок цього перила та огородження залишаються стійкими і надійними при будь-яких умовах експлуатації, навіть при зовнішній установці.

Будь-які проекти з нержавіючої сталі або з використанням вставок з різних матеріалів ми реалізуємо для вас в прийнятніі терміни і за цілком доступною вартості.