Ограждения поручни перила из нержавейки — изготовление-доставка-установка

Нержавіючі огорожі та перила в Дніпропетровську

Ви хочете, щоб ваші сходові нержавіючі огородження в Дніпропетровську були виконані за індивідуальним проектом і стали єдиними і неповторними? Звертайтеся в нашу компанію, наші проектувальники створять унікальний проект з конструкціями, які відповідають стилю оформлення саме вашого об’єкта.

Сучасний ринок матеріалів дозволяє дати волю фантазії при створенні нових поєднань навіть у таких виробах, як перила та огородження для сходів. Хоча проектувальники тут і обмежені строгими вимогами щодо безпеки конструкцій, цікаві варіанти завжди можна знайти.

Легкі конструкції з ригелями, перила з нержавіючої сталі і огорожі у вигляді екранних вставок з загартованого скла, міцні металеві екрани на антивандальних загородженнях. Це тільки деякі варіанти, якими можуть бути перила у Дніпропетровську, виготовлені майстрами нашої компанії для будинку або громадської будівлі.

Всі елементи конструкцій проходять ретельну обробку і кріпляться за допомогою аргонної зварювання. Тому безпека експлуатації, стійкість і довговічність наших огорож гарантована на кілька десятиліть. Навіть якщо бетонні сходинки прийдуть в непридатність, нержавійка буде ціла і неушкоджена.

© 2006-2018 - LEKASTEEL™ - ФЛП Селянский О.А. - Все права защищены.