Изделия из нержавейки

Козирки ковані, ковані навіси Київ

Козирки ковані та ковані навіси — прекрасний спосіб оформлення фасаду будівель, які служать захистом ступенів від дощу, снігу та інших погодних умов. Козирки ковані та ковані навіси відрізняються солідністю, гармонією, будучи гарним доповненням ганку або входу в будівлю. Саме тому, в даний час наявність козирків кованих та кованих навісів стає все більш затребуваним в загальному оформленні як житлових, так і будь-яких офісних будівель.
У випадках, коли козирки ковані та ковані навіси з’єднані з огорожею ганку утворюють своєрідну веранду. Іноді козирки ковані та ковані навіси доповнені кованими ліхтарями, надаючи фасаду будівлі повну індивідуальність.
Козирки ковані та ковані навіси можуть бути виготовлені різних форм і розмірів: похилі козирки ковані та похилі ковані навіси, дугоподібні козирки ковані та ковані навіси, арочні козирки ковані та ковані навіси.
Після виготовлення козирки ковані та ковані навіси обробляються спеціальною антикорозійною фарбою, а метал декорують під благородні метали або «під старовину», що в підсумку надає їм не чудовий вигляд.
Якщо хочеться підкреслити індивідуальність фасаду будівлі або будинку, тоді вишукані козирки ковані та ковані навіси — саме те, що потрібно!

перила на лестницу цена
перила цена за метр
полотенцесушитель водяной купить

Copyright © НержСталь 2017. All Rights Reserved.